Wyniki konkursu grantowego Działaj Lokalnie edycja 2012

19 kwietnia 2012r. Zarząd Fundacji Bieszczadzkiej zatwierdził listę rankingową wniosków zgłoszonych do konkursu Działaj Lokalnie 2012 sporządzoną na podstawie oceny wniosków przez Komisji Grantodawczą funkcjonującą przy Fundacji Bieszczadzkiej. W skład komisji wchodzą: Alicja Gruza- wiceprezes Fundacji Bieszczadzkiej, Wiesława Drwięga- dyrektor Oddziału PKO BP w Lesku, Jacek Szarek- dziennikarz TVP Rzeszów, Robert Bańkosz- przewodnik, urzędnik samorządowy d/s turystyki, Janusz Demkowicz- nauczyciel, muzyk, właściciel ChatyMagiJa, Iwona Woch- Wiceprezes Zarządu LGD Zielone Bieszczady. Środki finansowe otrzymane z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz dodatkowe pozyskane przez Fundację Bieszczadzką pozwoliły na dofinansowanie 11 spośród 25 zgłoszonych projektów. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy w imieniu Komisji i Zarządu Fundacji Bieszczadzkiej zaś organizacjom i grupom nieformalnym, które nie znalazły się wśród dofinansowanych, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu Działaj Lokalnie za rok.

Ranking wniosków w konkursie Działaj Lokalnie 2012