ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady” zaprasza do współorganizacji imprezy w ramach realizacji inicjatywy: „Połączą nas dary ziemi” organizowanej dnia 05.10.2019 r. w Orelcu w ramach realizacji grantu w projekcie „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej”.

Impreza ma na celu promocję ekonomii społecznej, integrację środowiska lokalnego i wzmocnienie tożsamości mieszkańców oraz popularyzację walorów przyrodniczo-kulturowych Bieszczad. Program imprezy obejmuje wspólne grzybobranie, zawody o miano „Grzybiarza roku 2019”, organizację rajdu Nordic Walking – trasy w Orelcu (wyznaczone w ramach projektu współpracy przez LGD), spacer i warsztaty ziołowe; stoiska promocyjne przedsiębiorstw społecznych, kiermasz domowych przetworów oraz degustacja dań z lasu i łąki (sprawdzenie grzybów przeznaczonych do konsumpcji nastąpi przez klasyfikatorów z Sanepidu). Wśród licznych atrakcji organizatorzy przewidują występy zespołów muzycznych, konkursy, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Prosimy o przygotowanie stoisk promocyjnych Państwa przedsiębiorstw społecznych. Na zgłoszenia (telefoniczne, emailowe lub osobiste) czekamy do 20.09.2019.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 513 852 200 lub pod adresem email: lgdzielonebieszczady@wp.pl.

O autorze

Skontaktuj się ze mną: