RUSZYŁA JUŻ KOLEJNA, VIII EDYCJA PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE !!!

Pragniemy poinformować Państwa, że ruszyła już kolejna, VIII Edycja Programu Działaj Lokalnie. Wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji, nastąpiło kilka zmian dotyczących zarówno dokumentacji konkursowej jak i samego sposobu składania wniosków. Najbardziej istotna kwestia to taka, iż w tym roku wnioski należy składać poprzez generator wniosków dostępny już wkrótce na stronie www.dzialajlokalnie.pl , można też pobrać wniosek ze strony www.fundacja.bieszczady.pl wypełnić i odesłać e-mailem na adres l.sobanska@fundacja.bieszczady.pl Nie składają Państwo wniosków w wersji papierowej oraz nie dołączają żadnych załączników.
W VIII edycji Programu „Działaj Lokalnie -2013” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej, z terenu 12 gmin: Baligród, Bircza, Cisna, Czarna, Komańcza, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina , Ustrzyki Dolne, Zagórz i Tyrawa Wołoska.
Termin naboru wniosków:
8 kwietnia – 8 maja 2013r.
Terminy spotkań informacyjno- szkoleniowych dotyczących programu „Działaj Lokalnie VIII-2013
Ustrzyki Dolne 15.04.2013 (poniedziałek) Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla organizacji z gmin: Ustrzyki Dolne, Bircza, Czarna, Lutowiska, Olszanica, Tyrawa Wołoska – siedziba Bieszczadzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego Ustrzyki Dolne, ul. Rynek 17 ( I piętro) godz.13.00
Lesko 18.04.2013 (czwartek) Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla organizacji
z terenów Gmin: Lesko, Cisna, Komańcza, Baligród, Zagórz, Solina- Bieszczadzki Dom Kultury Lesko (sala kameralna) godz.13.00