Wyniki konkursu grantowego Działaj Lokalnie VIII – 2013

4 czerwca 2013r. Zarząd Fundacji Bieszczadzkiej zatwierdził listę rankingową wniosków zgłoszonych do konkursu Działaj Lokalnie VIII- 2013 sporządzoną na podstawie oceny wniosków przez Komisji Grantodawczą funkcjonującą przy Fundacji Bieszczadzkiej. W skład komisji wchodzą: Alicja Gruza- wiceprezes Fundacji Bieszczadzkiej, Wiesława Drwięga- dyrektor Oddziału PKO BP w Lesku, Rafał Gnot- dyrektor Oddziału PKO SA w Ustrzykach Dl, Robert Bańkosz- przewodnik, urzędnik samorządowy d/s turystyki, Janusz Demkowicz- właściciel Chaty MagiJa, Iwona Woch- Prezes Zarządu LGD Zielone Bieszczady, Rafał Potocki- dziennikarz Radia Rzeszów. Środki finansowe otrzymane z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz dodatkowe pozyskane przez Fundację Bieszczadzką pozwolą na dofinansowanie 12 spośród 15 zgłoszonych projektów. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy w imieniu Komisji i Zarządu Fundacji Bieszczadzkiej zaś organizacjom, które nie znalazły się wśród dofinansowanych, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu Działaj Lokalnie za rok.

Ranking wniosków