KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE XI – 2019 OGŁOSZONY !!!

Fundacja Bieszczadzka- Ośrodek Działaj Lokalnie, ogłasza kolejną edycję Programu Działaj Lokalnie. Wnioski do Działaj Lokalnie XI-2019 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.dzialajlokalnie.pl i www.fundacjabieszczadzka.org

W XI edycji Programu „Działaj Lokalnie -2019” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Uprawnione do wnioskowania będą organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja . Wnioski mogą być składane przez Wnioskodawców działających na terenie 8 gmin: Baligród, Bircza, Czarna, Komańcza, Lesko, Olszanica, Ustrzyki Dolne i Tyrawa Wołoska. Będzie można ubiegać się o dotację do 6.000zł. Wkład własny – 25% wartości wnioskowanej dotacji w tym: 5% wkład finansowy (środki realizatora na pokrycie kosztów projektu) oraz resztę: wkład niefinansowy (np. praca wolontariacka na rzecz projektu, użyczenie sali, przekazane rzeczy). Dotowane projekty będzie można realizować od 1 czerwca do 31 grudnia 2019 roku.

Termin naboru wniosków: 26.03 – 30.04. 2019r.

Terminy spotkań informacyjno- szkoleniowych dotyczących programu

„Działaj Lokalnie XI-2019”

• Ustrzyki Dolne – 04.04.2019 (czwartek), godz.13.00
    Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla organizacji z gmin: Ustrzyki Dolne, Bircza, Czarna, Olszanica– Hala Sportowa przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, ul. 29 Listopada 19 A,
  • Lesko – 09.04.2019r.  (wtorek) godz.16.00
    Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla organizacji z terenów gmin: Komańcza, Baligród, Tyrawa Wołoska, Lesko –  Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko (sala kameralna)

Dodatkowych informacji na temat konkursu realizowanego w ramach „Działaj Lokalnie XI- 2019” można uzyskać: w siedzibie Fundacji Bieszczadzkiej, Ustrzyki Dolne ul. 1 Maja 16, w godz. od 9.00 do 15.00 lub telefonicznie pod numerem kom , 881 537 554
Zgłoszenia na spotkania informacyjno-szkoleniowe przyjmujemy pod nr tel. 881 537 554 lub mailowo biuro@fundacja.bieszczady.pl

Obowiązkowo w szkoleniu muszą wziąć udział organizacje lub grupy nieformalne, które po raz pierwszy wnioskują do programu Działaj Lokalnie !!!

Załączniki: