„Działaj lokalnie i ekologicznie”

Fundacja Bieszczadzka ogłasza konkurs „DZIAŁAJ LOKALNIE i Ekologicznie „

W ramach konkursu wspierane będą projekty, które aktywizują lokalne społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego poprzez wspieranie projektów obywatelskich o tematyce ekologicznej.

Konkurs w ramach ścieżki tematycznej  kierujemy do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Wnioski do Działaj Lokalnie u Ekologicznie  mogą być składane przez Wnioskodawców działających na terenie  9 gmin: Baligród, Bircza, Czarna, Komańcza, Lesko, Olszanica, Ustrzyki Dolne , Tyrawa Wołoska i Solina.

Będzie można ubiegać się o dotację do 3.000 zł.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu w ramach ścieżki tematycznej  „Działaj lokalnie i ekologicznie” znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie konkursu.

Termin naboru wniosków: 27.04.2021r – 28.05.2021r.

Wnioski do Działaj Lokalnie i Ekologiczne  należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie   www.dzialajlokalnie.pl i www.fundacjabieszczadzka.org

Zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji o konkursie w ramach ścieżki tematycznej  zapraszamy  na konsultacje indywidualne, telefoniczne pod nr 881 537 554  lub w siedzibie Fundacji Bieszczadzkiej od  12 kwietnia 2021 w godzinach od 10.00 do 14.00,
 po wcześniejszym ustaleniu terminu konsultacji.