Fundacja Bieszczadzka zaprasza liderów i członków organizacji pozarządowychna pierwsze  szkolenie realizowane w ramach  projektu„Zdejmujemy koronę i wspieramy bieszczadzkie NGO”

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji, działający przy Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych przygotował ofertę bezpłatnych warsztatów on-line dla pełnoletnich mieszkańców powiatu bieszczadzkiego.

Towarzystwo Altum Programy Społeczno-Gospodarcze zaprasza do udziału w projekcie. Projekt skierowany jest do osób:

Nadchodzi jesień w Bieszczadach, a wraz z nią czas na Kresy. Przed 69 laty późną jesienią w Bieszczady przyjechali Kresowianie. I choć przyjazd ich nie był dobrowolny, a wymuszony sytuacją polityczną przywieźli ze sobą „kreso