Fundacja Bieszczadzka- Ośrodek Działaj Lokalnie, ogłasza kolejną edycję Programu Działaj Lokalnie. Wnioski do Działaj Lokalnie XI-2020 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie  www.dzialajlokalnie.pl i www.fundacjabieszczadzka.org

W XI edycji Programu „Działaj Lokalnie -2020” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Uprawnione do wnioskowania będą organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja . Wnioski mogą być składane przez Wnioskodawców działających na terenie 9 gmin: Baligród, Bircza, Czarna, Komańcza, Lesko, Olszanica, Ustrzyki Dolne , Tyrawa Wołoska i Lutowiska. Będzie można ubiegać się o dotację do 6.000zł. Wkład własny – 25% wartości wnioskowanej dotacji w tym: 5% wkład finansowy (środki realizatora na pokrycie kosztów projektu) oraz 20 % wkład niefinansowy (np. praca wolontariacka na rzecz projektu, użyczenie sali, przekazane rzeczy). Dotowane projekty będzie można realizować od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku.

Różnice w zakresie wkładu własnego oraz czasu realizacji dotyczyć będą wyłącznie projektów, zawierających  działania wpływające na zmniejszenie skutków epidemii. ( szczegóły w regulaminie konkursu)

Termin naboru wniosków: 14.04.2020r – 15.05.2020r.

Z racji zagrożenia koronawirusem  nie odbędą się spotkania szkoleniowe bezpośrednie. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji zapraszamy na konsultacje indywidualne, telefoniczne pod nr 881 537 554 , od  14 kwietnia 2020 w godzinach od 9.00 do 14.00,  po uprzednim wcześniejszym ustaleniu terminu konsultacji.

Obowiązkowo w konsultacjach muszą wziąć udział przedstawiciele organizacji lub grup nieformalnych, które po raz pierwszy wnioskują do programu Działaj Lokalnie !!!

17 kwietnia ( piątek) o godzinie 10.00 zapraszamy na spotkanie szkoleniowe online, na platformie ZOOM

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu na adres mailowy:  l.sobanska@fundacja.bieszczady.pl, będzie to warunkiem otrzymania numeru ID i hasła oraz szczegółowej instrukcji dołączenia do spotkania online.

Załączniki: